Video o vizi pro dopravu

V rámci Evropského týdne mobility se v klubu D29 uskutečnil workshop pro zástupce města. Nyní se můžete podívat na prezentaci předsedy našeho sdružení Vojty Jirsy o dopravní koncepci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Video. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Video o vizi pro dopravu

1. Prezentace + záznam diskuze napsal:

Ahoj Vojto,

chci se zeptat, zda-li krom spreadsheetu co se týče Vize dopravy je možné získat i předmětnou prezentaci viz. video + nejlépe jestli byla zaznamenána i následná diskuze ať už textově, nebo video.

Díky moc přdem, Filip Zeman

P.S. Hodně štěstí v dalším postupu celému o.s.

2. Vojtěch Jirsa napsal:

Ahoj,
    všechno co je k dispozici dáváme na blog.
    Co se týče workshopu tak výstupy jsou shrnuty v tomhle příspěvku: http://mestonakole.eu/blog/2010/09/co-bylo-na-workshopu/
    Ale kdyby tě cokoliv konkrétního zajímalo, tak se ptej, klidně tady na blogu.

3. Díky za nasměrování napsal:

Vojto díky za nasměrování,

vůbec nevím jak jsem tohle mohl minout, tohle pro moji zvědavost stačí, kdyby cokoliv tak napíšu, dík Filda 🙂