Cyklodílna

Otevřeno dle domluvy

Ne každý cyklista má doma dostatek prostoru a nářadí – dva ze tří předpokladů pro opravu kola. A také ne každý zvládne kolo opravit sám – třetí předpoklad. Právě proto je tu komunitní svépomocná cyklodílna
Města na kole.
Cyklodílna Města na kole

Jak to funguje:

V dílně si můžete zapůjčit nářadí a občas je tu i někdo, kdo vám s opravou poradí či pomůže. Cílem vaší návštěvy je nejen oprava kola a rada se zasvěcenou osobou, ale také získání opravářských dovedností. K zakoupení jsou i nové náhradní díly, převážně ale dílna disponuje komponenty z druhé ruky. Cena je stanovena dohodou a částka jde na provoz dílny. Návštěvám nabízíme židli, gauč, kávu, čaj, povětšinou zákusek a přátelskou atmosféru. Vzhledem k tomu, že momentálně není v našich silách zajistit pravidelný provoz dílny, bude dílna otevřena pouze příležitostně.

Kde nás najdete: