Pardubice a koncepce pro dopravu

Zítra se v klubu D29 sejdou zástupci města – politici a úředníci, ti co jsou zodpovědní za územní a dopravní plánování v Pardubicích. Občanské sdružení Město na kole jim bude prezentovat svoji koncepci a představu o tom, kam by měla doprava v Pardubicích směřovat.

Cílem setkání je diskutovat o tom, jestli Pardubice mají nějakou vizi o budoucnosti, nebo střílí naslepo. Jestli má cenu dávat další prostor automobilům, nebo zda již dozrál čas na změnu uvažování o fungování města a jeho hodnotách.

Cílem koncepce Města na kole je zvýšit atraktivitu MHD, cyklistické a pěší dopravy a snížit atraktivitu automobilové dopravy, zejména pro cestování do centra města.

V dalších příspěvcích se dozvíte, o čem se na workshopu mluvilo a jaká konkrétní opatření se bude Město na kole snažit prosazovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Koncepce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Pardubice a koncepce pro dopravu

1. Pingback: RCA 46LA45RQ reviews