Sex, milk & Polo potřetí!

Bikepolo, možná pro mnohé nezvyklý „sport“, se zase po roce v podobě mezinárodního turnaje vrací do Pardubic. A to již tento víkend: 14. až 15. září se uskuteční třetí ročník největšího turnaje kol, pálek a míčků v České republice, a to pod názvem Sex, milk & Polo 3some.

Na hřiště Základní školy Polabiny 1 se tradičně sjedou týmy z Rakouska, Maďarska, Polska, Německa, Chorvatska, Slovenska, Německa a samozřejmě nebudou chybět ani zástupci české kolopolové scény. Začíná se v sobotu ráno a finálové hry proběhnou v neděli odpoledne. Přijďte se seznámit s jedním z nejrychleji se rozvíjejících městských sportů dneška a podpořit naše domácí týmy z Pardubic, Brna a Prahy. Na turnajích je vždycky perfektní atmosféra. Občerstvení je zajištěno a vstupné není žádné.

FB událost

Co je bike polo?

Bike polo (česky též kolo polo) je moderní obdobou tradičního pola. Kůň je nahrazen  kolem a místo na trávě se hraje na asfaltu nebo betonu. Dva týmy, každý o třech hráčích, se snaží jako první vstřelit soupeři pět branek nebo si zajistit během desetiminutového časového limitu lepší skóre.

Příspěvek byl publikován v rubrice Události. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.