Tipy na dárky

Štědrý den se nezadržitelně blíží a všechny servery od Mimibazaru po D-fense se jen hemží nápady na tématické vánoční dárky. Na stránkách s cyklistickou tématikou je však poněkud ticho. Pokusíme se to zachránit. Pár tipů vám může posloužit jako nouzovky na poslední chvíli, ale spíš to berte jako inspiraci během roku k narozeninám nebo na příští Vánoce.

Pláště Cyglo
Pláště Cyglo jsou ideálním řešením pro všechny zapomnětlivce, lenochy a fanoušky Tronu, které už omrzely klasické blikačky. Zvlášť nyní v zimě, kdy je tma čím dál tím dřív a neúprosné policejní hlídky kontrolují na každém kroku, je kvalitní osvětlení důležité. Princip fungování těchto plášťů/světel je stejný jako u klasických indukčních blikaček. Tady jsou ale diody zabudovány do boků plášťů a při jízdě tím vytvářejí dojem svítícího prstence.
£19.99, Cyglo

Cyglo Tire

Montpáka Cobra
Je pro vás výměna duše noční můrou nebo lámete normální montpáky jako na běžícím páse? Přesně pro vás je určena Cobra. Nejenže je s ní výměna duše hračkou, má doživotní záruku, ale taky zkrátí čas výměny duše na polovinu. Tedy alespoň to tvrdí výrobce…
$7, Cobra Tire Tool

Číro Fohawx
A teď něco (nejen) pro kašpárky. Děti nošení přileb nemají všeobecně moc v lásce, protože správnej pankáč nechává autobus vždycky ujet a přilbu zásadně nenosí. Jsou ale chvíle, kdy to na kole bez přilby nejde a v tu chvíli přichází ke slovu Fohawx, instantní číro. Instalace je opravdu jednoduchá, stačí nalepit suchý zip na přilbu a je hotovo. Ideální volba pro všechny kinder bike punx!
$20, fohawx!

Bottle Clip
Pokud vlastníte kolo vyrobené v době, kdy ještě nebylo standartem vozit v rámu několik barevných bidonů s pitím a přesto nechcete na výletě uschnout žízní, je pro vás ideálním řešením Bottle Clip. Klip se jen našroubuje na jakoukoliv pet lahev a nacvakne na rám. Sice se zatím nevyrábí, ale není to nic, co by nezvládl vyrobit šikovný kutil sám. Stejně největší radost udělá takový dárek, který člověk vyrobí sám pro toho druhého, z lásky!
Cena neurčena, Matthias Ries Industrial Design

Bottle Clip

Držák DryBike
Jedete v dešti nebo sněhové vánici, všechno klouže, v jedné ruce deštník a druhou se snažíte ukočírovat těžko ovladatelné kolo. Přitom si říkáte Kéž bych měl(a) třetí ruku, to by bylo báječný! Držák na deštník DryBike přesně takovou třetí rukou je. Dá se jednoduše sklopit, aby nepřekážel na řidítkách, a pomocí motýlku do něj uchytíte jakýkoliv deštník.
€ 24, DryBike

DryBike

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspirace, Kola. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Tipy na dárky

  1. Originální napsal:

    Originální nápady 🙂 Teda některý ty blbinky jsou spíše jen pro usmání, prakticky si je nedovedu představit a třeba ten deštník může být až nebezpečný. Ale ta montpáka se mi líbí. Jsem přesně ten případ, který jich za léto pár zláme 😀

  2. Honza napsal:

    Ten deštník na kolo je bezvadnej dárek. Zajímalo by mě jakou rychlostí můžu jet nejvíc abych ho neztratil 🙂

Komentáře nejsou povoleny.