Kolospoušť: jarní cycle-chic fotosoutěž

Je jaro, je hezky, lidé zahodili kabáty a vyrážejí do ulic v šatech a košilích a také ve větší míře vytahují ven svá kola. Pro všechny, které baví jarní období a pěkní lidé na bicyklech ve městě, pořádá občanské sdružení Město na kole fotografickou soutěž. Ta vypukne v pondělí 23. dubna 2012 a potrvá až do 9. června 2012.

Stačí vyfotit člověka na kole nebo vedle kola. Chceme cycle-chic, ne dresy! Fotografie se budou posílat přes formulář na webu Města na kole, následně budou přidány do soutěžního alba na facebookových stránkách sdružení.

O vítězi nebude rozhodovat porota, ale hlasy veřejnosti. Jeden autor se do soutěže může přihlásit se dvěma fotkami, každá hraje sama za sebe.

Na vítěze čeká kolo od Města na kole, fotobatoh od pardubické prodejny GM Foto a městská helma Yakkay, která vypadá jako klobouk či čepice. Druhý získá cyklistickou brašnu New Looxs a pro třetí místo je připravena indukční blikačka, co funguje bez baterek. Tyto tři ceny poskytl pražský obchod Citybikes. Prvních deset navíc získá tričko Města na kole podle výběru autora fotky.

V soutěži nejde jen o rozdání hodnotných cen, ale především o sdílení radosti z jara, estetiky kola a jízdy na něm.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspirace, Události. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.